Datový rozvod - propojení ve vašem domě

Každá elektroinstalace potřebuje efektivní datový rozvod. Naše služby zahrnují dodávku pasivní technologie, jako jsou kabely, zásuvky a rozvodné skříně, spolu s aktivní technologií, jako jsou access pointy, Wi-Fi routery a switche. Jsme odborníci na technologii značky EnGenius, která zajišťuje spolehlivý a rychlý datový přenos ve vašem domě nebo firmě.

Anténa a satelit - kvalitní rozvody pro více možností

V rámci běžných instalací realizujeme anténní a satelitní rozvody. Naše služby zahrnují antény, paraboly, propojovací místa (rozdělovače STA, multiswitche) a samotné účastnické zásuvky. S naším profesionálním přístupem zajistíme, že budete mít přístup k širokému spektru televizního a satelitního obsahu.

Zabezpečovací systémy (EZS) - ochrana vašeho Domova

Proměňte svůj domov v bezpečné místo s moderními zabezpečovacími systémy. Naše alarmy poskytují komplexní ochranu pro vaši domácnost. Kromě detekce neautorizovaného vstupu umí i ovládat světla, otevírat garážová vrata nebo spouštět zavlažování, a to i na dálku pomocí mobilní aplikace.

Požární signalizace (EPS) - proaktivní ochrana před požárem

V objektech s větším počtem osob je nezbytné myslet na ochranu před požárem. Naše požární signalizace (EPS) detekuje místo vzniku a zabraňuje rychlému šíření. S včasným zásahem ochráníme nejen váš majetek, ale i bezpečnost všech osob v objektu.

Domovní telefon - komunikujte efektivněji

Domovní telefon není jen pro bytové domy a komerční prostory, ale také pro rodinné domy. Zjednodušuje komunikaci s osobou u vstupu prostřednictvím audio nebo video spojení. Můžete otevřít bránu a dveře, a dokonce máme systémy propojené s mobilními telefony, takže můžete sledovat a ovládat domov i z dálky.

Copyright © 2023