Dotace

V současné době lze získat dotaci až kolem 200 tisíc korun, která závisí na instalovaném výkonu solárních panelů a akumulačním systému.

Projekt

Klíčovým prvkem je projektová dokumentace, která vychází z měření vašeho odběru energie. Cílem je zajistit, aby vaše fotovoltaická elektrárna vyráběla dostatek energie pro vaši spotřebu. Zpracováváme projekt s rozložením panelů, technickou zprávou a vyhodnocením očekávaných úspor.

Výběr připojení

Máme k dispozici dva základní druhy připojení: s přetoky a bez přetoků do sítě (mikrozdroj). V případě, že distribuční síť nepovolí přetoky, přecházíme na mikrozdroj a energii vyráběnou fotovoltaickou elektrárnou efektivně využijeme na vytápění nebo dobíjení elektromobilů. Nabízí se mnoho možností využití vyrobené energie.

Stavební povolení

Podle stavebního zákona nevyžadují fotovoltaické instalace do 20 kW stavební povolení. S naším týmem se postaráme o administrativní stránku věci, abyste se nemuseli starat o komplikované procedury.

Realizace

Po zajištění potřebného materiálu domluvíme termín instalace. Montáž začíná na střeše vašeho objektu a následně se připojí k vaší stávající síti. Jsme synchronizováni s dodávkami a s termínem distributora pro paralelní připojení, abychom zajistili bezproblémový průběh realizace.

S naším týmem získáte nejen profesionální instalaci fotovoltaické elektrárny, ale i podporu při administrativních a provozních procesech. Zlepšete svoji energetickou nezávislost s fotovoltaikou od El-Morrel.

Copyright © 2023