Připojení k distribuční soustavě

V rámci naší spolupráce s distributory energie, včetně renomovaných společností jako ČEZ, EGD a PRE, zajišťujeme kompletní připojení vašeho objektu k distribuční soustavě. Na základě smlouvy s distributorem se postaráme o instalaci elektroměrového rozvaděče nebo plastového samostatně stojícího zařízení. V případě stavebních projektů také připojíme stavební rozvaděč pro optimální průběh stavby.

Domovní elektroinstalace

Na míru přizpůsobené domovní elektroinstalace pro byty a rodinné domy jsou jednou z našich specializací. Vypracujeme pro vás cenovou nabídku a přidělíme zkušeného technika, který zajistí realizaci celého projektu. Navíc poskytujeme poradenství na základě našich bohatých zkušeností.

Komerční elektroinstalace

Pro komerční projekty, jako jsou hotely, obchodní centra a kanceláře, dodržujeme veškeré normy ČSN a pracujeme s projektovou dokumentací. Naše certifikace nám umožňuje provádět zámečnické práce, včetně instalace kabelových žlabů a roštů. Zajistíme trasy s ohledem na zachování funkčnosti i v případě požáru.

Průmyslová elektroinstalace

Průmyslové elektroinstalace jsou pro nás výzvou, kterou zvládneme s precizností a profesionalitou. Přesný projekt podle přístrojů a zařízení, kvalitní osvětlení odolné vůči prachu – to všechno je součástí naší práce na průmyslových projektech.

Servisní Středisko

Naše servisní středisko je zde pro vás pro veškeré záruční i pozáruční servisní požadavky. I když se snažíme o maximální preciznost, chápeme, že chyby se mohou vyskytnout. V případě jakýchkoli poruch nebo potřeby opravy nás kontaktujte – jsme tu, abychom vám poskytli rychlou a efektivní pomoc.

Copyright © 2023