top of page

SILNOPROUD

DZRP6256.JPG

PŘIPOJENÍ
K DISTRIBUČNÍ
SOUSTAVĚ

Podle smlouvy s distributorem zrealizujeme připojení objektu na distribuční soustavu (ČEZ, EGD, PRE), vyzdíme elektroměrový rozvaděč nebo uložíme plastový samostatně stojící, případně připojíme stavební rozvaděč pro stavbu.

DOMOVNÍ ELEKTROINSTALACE

Realiujeme domovní elektroinstalaci (byty, rodinné domy) na míru podle projetku a klientských změn v průběhu stavby. Vypracujeme vám cenovou nabídku a po objednání vám přiřadíme našeho technika, který celý váš projekt zrealizuje. Poskytujeme i poradenství z našich zkušeností.

IMG_7257.JPG
IMG_0940.JPG
Zabezečovací systémy
IMG_3804.JPG
IMG_5708.JPG

KOMERČNÍ ELEKTROINSTALACE

Komerční projekty (hotely, obchodní centra, kanceláře...) děláme podle projektové dokumentace a platných norem ČSN. Realizace vč. zámečnických prací (kabelové žlaby a rošty), máme certifikaci na trasy se zachováním funkce při požáru. 

Měření a regulace

PRŮMYSLOVÁ ELEKTROINSTALACE

Průmyslové elektroinstalace jsou jedny z nejsložitějších a proto je důležité mít přesný projekt podle přístrojů a zařízení, které budeme připojovat. Důležité je také rovnoměrné kvalitní osvětlení s odolností vůči prachu.

IMG_6393.JPG
Chytrá domácnost
Remote Monitoring

Servisní středisko

Naše servisní středisko odbaví veškeré požadavky záručního i pozáručního servisu. Ikdyž to u nás není obvyklé, může se stát, že náš technik udělá chybu nebo zařízení má závadu z výroby, proto se na nás neváhejte obrátit v případě poruchy. 

Servis

Potřebujete pomoct? Napište nám! Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru.

Naši partneři

k&v elektro logo cb2.png
jablotron logo cb.png
adi global logo cb.png
schneider logo cb.png
loxone logo cb.png
schrack logo cb.png
bottom of page