NAŠE SLUŽBY

Slaboproud

Pro váš dům zařídíme veškeré slaboproudé elektroinstalace včetně elektronické zabezpečovací a požární signalizace (EPS a EZS) a optických sítí.   

shutterstock_525560746.jpg
 
shutterstock_403847299.jpg

Silnoproud

Realizujeme silnoproudé elektroinstalace do 1000V. Kompletně vyřešíme přívod elektřiny do vašeho domu, včetně potřebných revizí a bezpečnostních standardů.

Zabezpečovací systémy

Proměňte svůj dům v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Moderní alarmy kompletně ochrání vaši domácnost a umí také například rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci.

Domácí bezpečnostní systém
 
shutterstock_679069051.jpg

Měření a regulace

Cílem MaR je zabezpečit, aby se v daném prostoru udržela stanovená teplota. Systémy MaR se výrazně podílejí na úsporách energií, což se teď, v době stále rostoucích cen, velmi hodí. 

 

Chytrá domácnost

Ve spolupráci s dodavatelem Loxone nabízíme komplexní řešení pro vaši chytrou domácnost.  Vaše pohodlí a bezpečí zlepšíme díky moderním technologiím. 

 
Remote Monitoring

Servisní středisko

Naše servisní středisko odbaví veškeré požadavky záručního i pozáručního servisu. Zajištuje také vzdálenou správu a monitoring k síti připojených zařízení.

 

Potřebujete pomoct? Napište nám! Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru.

Naši partneři

k&v elektro logo cb2.png
jablotron logo cb.png
adi global logo cb.png
schneider logo cb.png
loxone logo cb.png
schrack logo cb.png