top of page

NAŠE SLUŽBY

Pro váš dům zařídíme veškeré slaboproudé elektroinstalace včetně elektronické zabezpečovací a požární signalizace (EZS a EPS) a systém domovníího telefonu.   

shutterstock_525560746.jpg
Proud
shutterstock_403847299.jpg

Realizujeme silnoproudé elektroinstalace do 1000V. Kompletně vyřešíme přívod elektřiny do vašeho domu, včetně potřebných revizí a bezpečnostních standardů.

Uzemnění se ukládá do základových pásů při realizaci základů domu, případně dodatečně okolo domu při rekonstrukci a zjištění nedostatečného zemního odporu. Hromosvod je s uzemnění spojen a v případě úderu blesku ochrání vaší nemovitost. 

EL-MORREL_Logo_Facelift_edited.png
Zabezečovací systémy
sada-15_jpg_470_470.jpg

V dnešní době je úspora energie a vlastní zdroje žhavým tématem a nejjednoduší možností jsou fotovoltaické elektrárny, které vám při dnešních cenách ušetří spoustu peněz a máte možnost mít soběstačnou domácnost.

Měření a regulace

Chytrá domácnost vám spojí ostrovní systémy jako je topení, chlazení, domovní telefon, osvětlení, zabezpečovací systém, stínící techniku, zavlažování a fotovoltaiku do jednoho systému a aplikace, vše tak máte vždy po ruce.

Chytrá domácnost
Remote Monitoring

Servisní středisko

Naše servisní středisko odbaví veškeré požadavky záručního i pozáručního servisu. Zajištuje také vzdálenou správu a monitoring k síti připojených zařízení.

Servis

Potřebujete pomoct? Napište nám! Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru.

Naši partneři

k&v elektro logo cb2.png
jablotron logo cb.png
adi global logo cb.png
schneider logo cb.png
loxone logo cb.png
schrack logo cb.png
bottom of page