top of page

SLABOPROUD

DATOVÝ ROZVOD

Součástí každé elektroinstalace je rozvod datové sítě, součástí dodávky je pasivní technologie (kabely, zásuvky, rozvodná skříň) a druhou částí bývá aktivní technologie (acess pointy, wi-fi routery, switche) my se specializujeme na technologii značky EnGenius.

EnGenius-OG-image.jpg
Proud
14460892.webp

ANTÉNA A SATELIT

V běžné instalaci realizujeme anténní a satelitní rozvody. Součástí je anténa a parabola, propojovací místo (rozdělovač STA, multiswitch) a samotná účastnická zásuvka.

Zabezpečovací systémy (EZS)

Proměňte svůj dům v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Moderní alarmy kompletně ochrání vaši domácnost a umí také například rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci.

intro-alarm-flat.jpg
Zabezečovací systémy
EQ2220202-ESSER-Announcment_02.jpg

POŽÁRNÍ SIGNALIZACE (EPS)

V objektech s výskytem většího počtu osob je duležité myslet na ochranu před požárem tím, že detekujeme místo vzniku, zabrání se tak rozšíření a včasným zásahem ochráníte své klienty i svůj majetek.

Měření a regulace

DOMOVNÍ TELEFON

Domovní telefon se používá nejen u bytových domů a komerčních prostor, ale také v rodinných domech. Zjednodušuje tak kominikaci s osobou u vstupu přes audio, připadně video spojení, umožňuje otevřít branku a dveře, dokonce existují systémy, které máte spojené s mobilním telefonem i když nejste doma.

Remote Monitoring

Servisní středisko

Naše servisní středisko odbaví veškeré požadavky záručního i pozáručního servisu. Zajištuje také vzdálenou správu a monitoring k síti připojených zařízení.

Servis

Potřebujete pomoct? Napište nám! Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru.

Naši partneři

k&v elektro logo cb2.png
jablotron logo cb.png
adi global logo cb.png
schneider logo cb.png
loxone logo cb.png
schrack logo cb.png
bottom of page