top of page

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

DOTACE

Dnes lze získat dotaci okolo 200 tisíc korun, záleží na instalovaném výkonu (kWp) panelů a akumulačním systému, v první řadě je zapotřebí získat na checkpointu národní bod pro jednoduší komunikaci s úřady, následně to za vás vyřešíme my.

zelena-usporam-zakladni-varianta-lg-1024x912.png
Proud
shutterstock_312685271.jpg

PROJEKT

Důležitou částí je projektová dokumentace, na základě měření vašeho odběru tak, aby vaše elektrárna vyráběla tolik energie, kolik je potřeba pro vaší spotřebu, následně zpracujeme projekt s rozložením panelů, technickou zprávou a vyhodnocení úspor.

VÝBĚR PŘIPOJENÍ

Ve své podstatě máme dva druhy připojení, s přetoky a bez přetoků do sítě (mikrozdroj). Ve chvíli, kdy nám distributor nepovolí přetoky do své sítě je nutno přejít na mikrozdroj a vyrobenou energii domluveným způsobem zpracovat na teplo nebo dobití elektromobilu. Možností je celá řada.

shutterstock_141887203_edited_edited_edited.jpg
Zabezečovací systémy
EL-MORREL_Logo_Facelift_edited.png

STAVEBNÍ POVOLENÍ

Podle §103 ods.1 pím. e) bod 9 stavebního zákona nevyžadují stavby pro výrobu energie s celkovým instalovaným výkonem do 20kW stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu.

Měření a regulace

REALIZACE

Po zaplacení zálohy na potřebný materiál společně domluvíme termín podle dodávek a naší obsazenosti. První část montáže začíná na střeše vašeho objektu a následně montáž a připojení vně objektu do vaší stávající sítě v souběhu s 1. paralelním připojením (podle termínu distributora)

sada-15_jpg_470_470.jpg
Chytrá domácnost
Remote Monitoring

Servisní středisko

Naše servisní středisko odbaví veškeré požadavky záručního i pozáručního servisu. Zajištuje také vzdálenou správu a monitoring vaší výroby a spotřeby, při nahlášení poruchy k vám pošleme technika, který problém vyřeší.

Servis

Potřebujete pomoct? Napište nám! Rádi vám poradíme a připravíme nabídku na míru.

Naši partneři

k&v elektro logo cb2.png
jablotron logo cb.png
adi global logo cb.png
schneider logo cb.png
loxone logo cb.png
schrack logo cb.png
bottom of page